Biz bir aileyiz!

 

Misyonumuz

Vizyonumuz

Merak Ettikleriniz

İşitme kaybının yarattığı olumsuz etkileri kullanıcıların yaşantılarından çıkararak hayatı duymalarını sağlamak, yaşam kalitelerini yükseltmek ve bu süreçte en kapsamlı hizmeti vermektir.

Güçlü ekibimizle son teknolojiyi yakından takip ederek güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde işitme sektöründe pazar liderliğimizi korumaktır.

Ottomer İşitme Sistemleri’yle ilgili merak ettiğiniz her şeyi yenilenen web sitemizden ve sosyal medya sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İşitme sorunlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizi arayın!

Neden Ottomer?

 

  1. Uzman Hekimler: İşitme sorunlarınıza doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayan uzman hekimlerle birlikte çalışıyoruz.
  2. Uzman Odyologlar: Kulak sağlığınız ve işitme sorunlarınızın giderilmesi için bölgemizin en iyi odyologları tarafından muayene ediliyorsunuz.
  3. Kaliteli Sağlık Hizmeti: İşitme sistemleri üzerine edindiğimiz kurum ve ekip tecrübemizi sağlık kalite yönetim sistemleriyle entegre ediyoruz.

 

BETÜL KAĞITÇIBAŞI, Uzman Odyolog, Odyoloji ve Ses Bozuklukları Uzmanı

1980 yılında Eskişehir’de doğdum. İlkokul öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra lise ve üniversite öğrenimimi Bursa’da tamamladım. Yaklaşık olarak 17 yıldır işitme sektöründe çalışmaktayım. 1999 yılında OTICON’un Bursa bayisinde şirket müdürü olarak görev yaptım. 2009 yılında ortağım Sema Kurt ile Ottomer İşitme Sistemleri şirketini kurduk. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde İşitme ve Konuşma Bozuklukları dalında yüksek lisansımı tamamladım. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere birçok Odyoloji ve işitme cihazları eğitimi aldım.

SEMA KURT, Odyometrist

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Odyometri Bölümü ve Sağlık Yönetimini bitirdi. Öğrenim döneminde özel ilgi duyduğu “İşitme Cihazı Uygulamaları” nda kendini geliştirdi. 2000 yılında mezuniyetinin hemen ardından ilgi alanına yönelik olarak Oticon Marka İşitme Cihazları Satış Firması’nda meslek yaşamına başladı. Ortağı Betul Kağıtçıbaşı ile kurdukları Ottomer İşitme Sistemleri ; kısa sürede firma, yüksek memnuniyet ve yoğun talep neticesinde Bursa ve çevresinde yeni şubeler açtı. “Hastalarımızın memnuniyeti bereketimizdir” düsturu ile hareket eden şirket, konusunda Bursa’ nın en saygın şirketlerinden biri olmayı başardı. Sema KURT Bursa doğumlu olup, 2 çocuk annesidir.

ZAFER ERATAÇ, Satış ve Pazarlama Müdürü

19 Ekim 1965 Eskişehir doğumluyum . İlk orta ve lise eğitimimi Eskişehir de tamamladıktan sonra 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme iktisat fakültesinden mezun oldum. Aroma , BBD , Çamlıca Gazoz , Terrakko firmaların da bölge müdürlüğü yaptım.
2009 Yılından beri Ottomer İşitme Cihazları Ltd Şirketi İnegöl şubesinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevimi sürdürmekteyim

FEYZA NUR OĞUZER, İnegöl Şube Sorumlu Müdürü

1998 yılında aslen de memleketim olan Karabük'te doğdum. 2018 yılnda Zonguldak -Bülent Ecevit Üniversitesi Odometri Bölümünden mezun oldum. 2018 yılından itibaren işitme Sektöründe odyometrist-sorumlu müdür olarak çalışmaktayım.

OTTOMER ailesine dahil olduğum için çok mutluyum. iş Hayatımdaki tek idealim hastalarımızı memnun etmek,onların  isteklerine cevap verebilmek.

Bu sebeple severek ve özverili şekilde mesleğimi yapmaktayım.

ESRA AVTZI, Odyometrist

19 Kasım 1992 yılında Dimetoka – Yunanistan doğumluyum. İlk öğrenimimi burada tamamlandıktan sonra eğitimime Türkiye’de devam ettim. Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Odyometri bölümünü birincilikle tamamladım.

İş hayatıma Ottomer İşitme Sistemleri’nde başladım. Güleryüz eşliğinde iyi bir hizmet verebilmek ve hastalarımızın dünyasına ses olabilmek için buradayım.